RN55C25R0BRE6
Vishay DaleVishay Dale
RN55C25R0BRE6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RN55C25R0BRE6
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 25 OHM 1/8W .1% AXIAL
Ngā Rauemi: RN55C25R0BRE6.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RN55C25R0BRE6
Tau Wae RN55C25R0BRE6 Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES 25 OHM 1/8W .1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 316233 pcs Pepa Raraunga RN55C25R0BRE6.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.125W, 1/8W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Raupapa Military, MIL-R-10509/7, RN55
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa RN55C25R0BRE6-MIL Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Waehanga Kaihanga RN55C25R0BRE6 Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety FIFO 2
Whakaahua nui 25 Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES 25 OHM 1/8W .1% AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Metal Film