RLR05C2491FSB14
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RLR05C2491FSB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 2.49K OHM 1% 1/8W AXIAL
Ngā Rauemi: RLR05C2491FSB14.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RLR05C2491FSB14
Tau Wae RLR05C2491FSB14 Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES 2.49K OHM 1% 1/8W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 43899 pcs Pepa Raraunga RLR05C2491FSB14.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC S (0.001%) Putanga - Mahi 0.125W, 1/8W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm) Raupapa Military, MIL-PRF-39017/05, RLR05
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa RLR05C2491FSB14-MIL Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Waehanga Kaihanga RLR05C2491FSB14 Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant, Weldable FIFO 2
Whakaahua nui 2.49k Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES 2.49K OHM 1% 1/8W AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Metal Film