RCS0805270KJNEA
Vishay DaleVishay Dale
RCS0805270KJNEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCS0805270KJNEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 270K OHM 5% 0.4W 0805
Ngā Rauemi: RCS0805270KJNEA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCS0805270KJNEA
Tau Wae RCS0805270KJNEA Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 270K OHM 5% 0.4W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3714501 pcs Pepa Raraunga RCS0805270KJNEA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.4W
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 Te matotoru (Max) ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa RCS
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga RCS0805270KJNEA Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding FIFO 2
Whakaahua nui 270k Ohm ±5% 0.4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga RES SMD 270K OHM 5% 0.4W 0805 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film