RCP1206B13R0JED
Vishay DaleVishay Dale
RCP1206B13R0JED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCP1206B13R0JED
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 13 OHM 5% 11W 1206
Ngā Rauemi: RCP1206B13R0JED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCP1206B13R0JED
Tau Wae RCP1206B13R0JED Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 13 OHM 5% 11W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26933 pcs Pepa Raraunga RCP1206B13R0JED.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 11W
Tuhinga o mua - Breakdown 1206 Te matotoru (Max) ±150ppm/°C
Rahi / Rahi 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm) Raupapa RCP
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Waehanga Kaihanga RCP1206B13R0JED
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant
FIFO 2 Whakaahua nui 13 Ohm ±5% 11W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga RES SMD 13 OHM 5% 11W 1206