RCP0603W820RGS6
Vishay DaleVishay Dale
RCP0603W820RGS6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCP0603W820RGS6
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 820 OHM 2% 3.9W 0603
Ngā Rauemi: RCP0603W820RGS6.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCP0603W820RGS6
Tau Wae RCP0603W820RGS6 Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 820 OHM 2% 3.9W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 30298 pcs Pepa Raraunga RCP0603W820RGS6.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 3.9W
Tuhinga o mua - Breakdown 0603 Te matotoru (Max) ±150ppm/°C
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Raupapa RCP
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0603 (1608 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Waehanga Kaihanga RCP0603W820RGS6
Teitei - Tae (Max) 0.023" (0.58mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant
FIFO 2 Whakaahua nui 820 Ohm ±2% 3.9W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±2% Whakaahuatanga RES SMD 820 OHM 2% 3.9W 0603