RCL122511R0FKEG
Vishay DaleVishay Dale
RCL122511R0FKEG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCL122511R0FKEG
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 11 OHM 2W 2512 WIDE
Ngā Rauemi: RCL122511R0FKEG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCL122511R0FKEG
Tau Wae RCL122511R0FKEG Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 11 OHM 2W 2512 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 363370 pcs Pepa Raraunga RCL122511R0FKEG.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 2W
Tuhinga o mua - Breakdown 1225 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm) Raupapa RCL
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari Wide 2512 (6432 Metric), 1225
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks Waehanga Kaihanga RCL122511R0FKEG
Teitei - Tae (Max) 0.031" (0.80mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Whakaahua nui 11 Ohm ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1% Whakaahuatanga RES SMD 11 OHM 2W 2512 WIDE