RCL06128K20JNEA
Vishay DaleVishay Dale
RCL06128K20JNEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCL06128K20JNEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 8.2K OHM 1/2W 1206 WIDE
Ngā Rauemi: RCL06128K20JNEA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCL06128K20JNEA
Tau Wae RCL06128K20JNEA Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 8.2K OHM 1/2W 1206 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2017042 pcs Pepa Raraunga RCL06128K20JNEA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua - Breakdown 0612 Te matotoru (Max) ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Raupapa RCL
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga RCL06128K20JNEA Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Whakaahua nui 8.2k Ohm ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga RES SMD 8.2K OHM 1/2W 1206 WIDE Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film