RCL061260R4FKEA
Vishay DaleVishay Dale
RCL061260R4FKEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCL061260R4FKEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 60.4 OHM 1/2W 1206 WIDE
Ngā Rauemi: RCL061260R4FKEA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCL061260R4FKEA
Tau Wae RCL061260R4FKEA Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 60.4 OHM 1/2W 1206 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1755515 pcs Pepa Raraunga RCL061260R4FKEA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua - Breakdown 0612 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Raupapa RCL
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Ētahi Ingoa 541-2381-2
RCL061260R4FKEA-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga RCL061260R4FKEA Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Whakaahua nui 60.4 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 60.4 OHM 1/2W 1206 WIDE Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film