PTF65500R00BZBF
Vishay DaleVishay Dale
PTF65500R00BZBF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTF65500R00BZBF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 500 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.PTF65500R00BZBF.pdf2.PTF65500R00BZBF.pdf3.PTF65500R00BZBF.pdf4.PTF65500R00BZBF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTF65500R00BZBF
Tau Wae PTF65500R00BZBF Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES 500 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±5ppm/°C
Rahi / Rahi 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm) Raupapa PTF
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari Axial
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Waehanga Kaihanga PTF65500R00BZBF Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 500 Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES 500 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Metal Film