M55342K10B100KRT0V
Vishay DaleVishay Dale
M55342K10B100KRT0V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M55342K10B100KRT0V
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 100K OHM 5% 1/2W 1010
Ngā Rauemi: M55342K10B100KRT0V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M55342K10B100KRT0V
Tau Wae M55342K10B100KRT0V Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 100K OHM 5% 1/2W 1010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 16633 pcs Pepa Raraunga M55342K10B100KRT0V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC R (0.01%) Putanga - Mahi 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua - Breakdown 1010 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.105" L x 0.100" W (2.67mm x 2.54mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55342, RM1010
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1010
Ētahi Ingoa M55342K10B100KRT0V-MIL Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Waehanga Kaihanga M55342K10B100KRT0V Teitei - Tae (Max) 0.033" (0.84mm)
Ngā āhuatanga Military, Non-Inductive FIFO 2
Whakaahua nui 100k Ohm ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1010 Military, Non-Inductive Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga RES SMD 100K OHM 5% 1/2W 1010 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film