M55342K04B129BRTI
Vishay DaleVishay Dale
M55342K04B129BRTI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M55342K04B129BRTI
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 129K OHM 0.1% 0.15W 1505
Ngā Rauemi: M55342K04B129BRTI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M55342K04B129BRTI
Tau Wae M55342K04B129BRTI Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 129K OHM 0.1% 0.15W 1505 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 16546 pcs Pepa Raraunga M55342K04B129BRTI.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC R (0.01%) Putanga - Mahi 0.15W
Tuhinga o mua - Breakdown 1505 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.155" L x 0.050" W (3.94mm x 1.27mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55342, RM1505
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1505
Ētahi Ingoa M55342K04B129BRTI-MIL Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Waehanga Kaihanga M55342K04B129BRTI Teitei - Tae (Max) 0.033" (0.84mm)
Ngā āhuatanga Military, Non-Inductive FIFO 2
Whakaahua nui 129k Ohm ±0.1% 0.15W Chip Resistor 1505 Military, Non-Inductive Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES SMD 129K OHM 0.1% 0.15W 1505 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film