M55342H09B432DRTP
Vishay DaleVishay Dale
M55342H09B432DRTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M55342H09B432DRTP
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 432 OHM 1% 1W 2512
Ngā Rauemi: M55342H09B432DRTP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M55342H09B432DRTP
Tau Wae M55342H09B432DRTP Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 432 OHM 1% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 14730 pcs Pepa Raraunga M55342H09B432DRTP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC R (0.01%) Putanga - Mahi 1W
Tuhinga o mua - Breakdown 2512 Te matotoru (Max) ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55342, RM2512
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2512 (6432 Metric)
Ētahi Ingoa M55342H09B432DRTP-MIL Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Waehanga Kaihanga M55342H09B432DRTP Teitei - Tae (Max) 0.033" (0.84mm)
Ngā āhuatanga Military, Non-Inductive FIFO 2
Whakaahua nui 432 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 432 OHM 1% 1W 2512 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film