M55342H06B523ARWS
Vishay DaleVishay Dale
M55342H06B523ARWS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M55342H06B523ARWS
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 523 OHM 0.1% 0.15W 0705
Ngā Rauemi: M55342H06B523ARWS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M55342H06B523ARWS
Tau Wae M55342H06B523ARWS Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 523 OHM 0.1% 0.15W 0705 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 19888 pcs Pepa Raraunga M55342H06B523ARWS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC R (0.01%) Putanga - Mahi 0.15W
Tuhinga o mua - Breakdown 0705 Te matotoru (Max) ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55342, RM0705
RoHS Tūnga Tray - Waffle Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa M55342H06B523ARWS-MIL Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Waehanga Kaihanga M55342H06B523ARWS Teitei - Tae (Max) 0.033" (0.84mm)
Ngā āhuatanga Military, Non-Inductive FIFO 2
Whakaahua nui 523 Ohm ±0.1% 0.15W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES SMD 523 OHM 0.1% 0.15W 0705 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film