M55342E08B174ART5
Vishay DaleVishay Dale
M55342E08B174ART5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M55342E08B174ART5
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 174 OHM 0.1% 0.8W 2010
Ngā Rauemi: M55342E08B174ART5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M55342E08B174ART5
Tau Wae M55342E08B174ART5 Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 174 OHM 0.1% 0.8W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 34810 pcs Pepa Raraunga M55342E08B174ART5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC R (0.01%) Putanga - Mahi 0.8W
Tuhinga o mua - Breakdown 2010 Te matotoru (Max) ±25ppm/°C
Rahi / Rahi 0.209" L x 0.098" W (5.31mm x 2.49mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55342, RM2010
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2010 (5025 Metric)
Ētahi Ingoa M55342E08B174ART5-MIL Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Waehanga Kaihanga M55342E08B174ART5 Teitei - Tae (Max) 0.033" (0.84mm)
Ngā āhuatanga Military, Non-Inductive FIFO 2
Whakaahua nui 174 Ohm ±0.1% 0.8W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES SMD 174 OHM 0.1% 0.8W 2010 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film