M55342E02B100BRT5
Vishay DaleVishay Dale
M55342E02B100BRT5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M55342E02B100BRT5
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 100K OHM 0.1% 1/8W 0505
Ngā Rauemi: M55342E02B100BRT5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M55342E02B100BRT5
Tau Wae M55342E02B100BRT5 Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 100K OHM 0.1% 1/8W 0505 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 42945 pcs Pepa Raraunga M55342E02B100BRT5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC R (0.01%) Putanga - Mahi 0.125W, 1/8W
Tuhinga o mua - Breakdown 0505 Te matotoru (Max) ±25ppm/°C
Rahi / Rahi 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55342, RM0505
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0505 (1313 Metric)
Ētahi Ingoa M55342E02B100BRT5-MIL Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Waehanga Kaihanga M55342E02B100BRT5 Teitei - Tae (Max) 0.033" (0.84mm)
Ngā āhuatanga Military, Non-Inductive FIFO 2
Whakaahua nui 100k Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0505 (1313 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES SMD 100K OHM 0.1% 1/8W 0505 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film