IMS05EB1R8K
Vishay DaleVishay Dale
IMS05EB1R8K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMS05EB1R8K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.8UH 775MA 140 MOHM
Ngā Rauemi: IMS05EB1R8K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS05EB1R8K
Tau Wae IMS05EB1R8K Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga FIXED IND 1.8UH 775MA 140 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72644 pcs Pepa Raraunga IMS05EB1R8K.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Whakamahi Shielded
Momo Molded Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Raupapa IMS-5 RoHS Tūnga Bulk
Ratonga - Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa 541-1531 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga IMS05EB1R8K Teitei - Tae (Max) -
Momo Hangarau 1.8µH Nga wa - Whakamātautau 105MHz
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 140 mOhm Max Whakaahua nui 1.8µH Shielded Molded Inductor 775mA 140 mOhm Max Axial
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Taitapa - Tae 44 @ 7.9MHz
Whakaahuatanga FIXED IND 1.8UH 775MA 140 MOHM Te wa roa 7.9MHz
DC Resistance (DCR) - Whakatauranga onamata 775mA