IMC1812ER1R2J
Vishay DaleVishay Dale
IMC1812ER1R2J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMC1812ER1R2J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.2UH 430MA 550 MOHM
Ngā Rauemi: IMC1812ER1R2J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMC1812ER1R2J
Tau Wae IMC1812ER1R2J Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga FIXED IND 1.2UH 430MA 550 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 135202 pcs Pepa Raraunga IMC1812ER1R2J.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown 1812 Whakamahi Unshielded
Momo Wirewound Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Raupapa IMC-1812 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari 1812 (4532 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga IMC1812ER1R2J Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm)
Momo Hangarau 1.2µH Nga wa - Whakamātautau 80MHz
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 550 mOhm Max Whakaahua nui 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 430mA 550 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Taitapa - Tae 50 @ 7.96MHz
Whakaahuatanga FIXED IND 1.2UH 430MA 550 MOHM Te wa roa 7.96MHz
DC Resistance (DCR) - Whakatauranga onamata 430mA