ILSB0805ER100K
Vishay DaleVishay Dale
ILSB0805ER100K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ILSB0805ER100K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 15MA 1.15 OHM SMD
Ngā Rauemi: ILSB0805ER100K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ILSB0805ER100K
Tau Wae ILSB0805ER100K Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 15MA 1.15 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 967246 pcs Pepa Raraunga ILSB0805ER100K.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 (2012 Metric) Whakamahi Shielded
Momo Multilayer Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa ILSB-0805 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Waehanga Kaihanga ILSB0805ER100K Teitei - Tae (Max) 0.043" (1.10mm)
Momo Hangarau 10µH Nga wa - Whakamātautau 28MHz
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.15 Ohm Max Whakaahua nui 10µH Shielded Multilayer Inductor 15mA 1.15 Ohm Max 0805 (2012 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Taitapa - Tae 50 @ 2MHz
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 15MA 1.15 OHM SMD Te wa roa 2MHz
DC Resistance (DCR) - Whakatauranga onamata 15mA