IHSM7832ER101L
Vishay DaleVishay Dale
IHSM7832ER101L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IHSM7832ER101L
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 1.7A 226 MOHM
Ngā Rauemi: IHSM7832ER101L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHSM7832ER101L
Tau Wae IHSM7832ER101L Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 1.7A 226 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32323 pcs Pepa Raraunga IHSM7832ER101L.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown - Whakamahi Unshielded
Momo - Rahi / Rahi 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Raupapa IHSM-7832 RoHS Tūnga Cut Tape (CT)
Ratonga - Ko te poari Nonstandard
Ētahi Ingoa 541-1566-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga IHSM7832ER101L
Teitei - Tae (Max) 0.285" (7.24mm) Momo Hangarau 100µH
Nga wa - Whakamātautau - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 226 mOhm Max
Whakaahua nui 100µH Unshielded Inductor 1.7A 226 mOhm Max Nonstandard ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±15%
Taitapa - Tae - Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 1.7A 226 MOHM
Te wa roa 1kHz DC Resistance (DCR) 680mA
Whakatauranga onamata 1.7A I teie nei - Maama Ferrite