IHLP2020BZER100M01
Vishay DaleVishay Dale
IHLP2020BZER100M01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IHLP2020BZER100M01
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 2.3A 199 MOHM SMD
Ngā Rauemi: IHLP2020BZER100M01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHLP2020BZER100M01
Tau Wae IHLP2020BZER100M01 Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 2.3A 199 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72459 pcs Pepa Raraunga IHLP2020BZER100M01.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown - Whakamahi Shielded
Momo Molded Rahi / Rahi 0.216" L x 0.204" W (5.49mm x 5.18mm)
Raupapa IHLP-2020BZ-01 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari Nonstandard
Ētahi Ingoa 541-1093-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Waehanga Kaihanga IHLP2020BZER100M01
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Momo Hangarau 10µH
Nga wa - Whakamātautau 20MHz Maha - Te Whakaoho Whaiaro 199 mOhm Max
Whakaahua nui 10µH Shielded Molded Inductor 2.3A 199 mOhm Max Nonstandard ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Taitapa - Tae - Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 2.3A 199 MOHM SMD
Te wa roa 100kHz DC Resistance (DCR) 4A
Whakatauranga onamata 2.3A I teie nei - Maama -