D55342H07B7B50PT5
Vishay DaleVishay Dale
D55342H07B7B50PT5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D55342H07B7B50PT5
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 7.5K OHM 0.1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: D55342H07B7B50PT5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D55342H07B7B50PT5
Tau Wae D55342H07B7B50PT5 Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 7.5K OHM 0.1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 47188 pcs Pepa Raraunga D55342H07B7B50PT5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC P (0.1%) Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown 1206 Te matotoru (Max) ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55342, RM1206
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa D55342H07B7B50PT5-MIL Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Waehanga Kaihanga D55342H07B7B50PT5 Teitei - Tae (Max) 0.033" (0.84mm)
Ngā āhuatanga Military, Non-Inductive FIFO 2
Whakaahua nui 7.5k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES SMD 7.5K OHM 0.1% 1/4W 1206 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film