D55342E07B8E25RWS
Vishay DaleVishay Dale
D55342E07B8E25RWS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D55342E07B8E25RWS
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 8.25K OHM 1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: D55342E07B8E25RWS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D55342E07B8E25RWS
Tau Wae D55342E07B8E25RWS Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 8.25K OHM 1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 20634 pcs Pepa Raraunga D55342E07B8E25RWS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC R (0.01%) Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown 1206 Te matotoru (Max) ±25ppm/°C
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55342, RM1206
RoHS Tūnga Tray - Waffle Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa D55342E07B8E25RWS-MIL Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Waehanga Kaihanga D55342E07B8E25RWS Teitei - Tae (Max) 0.033" (0.84mm)
Ngā āhuatanga Military, Non-Inductive FIFO 2
Whakaahua nui 8.25k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 8.25K OHM 1% 1/4W 1206 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film