D55342E07B866ARWS
Vishay DaleVishay Dale
D55342E07B866ARWS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D55342E07B866ARWS
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 866 OHM 0.1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: D55342E07B866ARWS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D55342E07B866ARWS
Tau Wae D55342E07B866ARWS Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 866 OHM 0.1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5389 pcs Pepa Raraunga D55342E07B866ARWS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC R (0.01%) Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown 1206 Te matotoru (Max) ±25ppm/°C
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa Military, MIL-PRF-55342, RM1206
RoHS Tūnga Tray - Waffle Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa D55342E07B866ARWS-MIL Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Waehanga Kaihanga D55342E07B866ARWS Teitei - Tae (Max) 0.033" (0.84mm)
Ngā āhuatanga Military, Non-Inductive FIFO 2
Whakaahua nui 866 Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES SMD 866 OHM 0.1% 1/4W 1206 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film
Tuhinga o mua 866
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D55342E07B85H0RWI
D55342E07B85H0RWI
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 85K OHM 2% 1/4W 1206
I roto i te taonga: 16103 pcs
Tikiake: D55342E07B85H0RWI.pdf
RFQ
D55342E07B866AR
D55342E07B866AR
Kaihanga: TT Electronics/IRC
Whakaahuatanga: RES SMD 866 OHM 0.1% 1/4W 1206