CW02B1K200JE12HS
Vishay DaleVishay Dale
CW02B1K200JE12HS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CW02B1K200JE12HS
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 1.2K OHM 3.75W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CW02B1K200JE12HS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CW02B1K200JE12HS
Tau Wae CW02B1K200JE12HS Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES 1.2K OHM 3.75W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78646 pcs Pepa Raraunga CW02B1K200JE12HS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 3.75W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±30ppm/°C
Rahi / Rahi 0.188" Dia x 0.562" L (4.78mm x 14.27mm) Raupapa CW
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari Axial
Tae Mahi -65°C ~ 350°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 39 Weeks Waehanga Kaihanga CW02B1K200JE12HS
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Pulse Withstanding
FIFO 2 Whakaahua nui 1.2k Ohm ±5% 3.75W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga RES 1.2K OHM 3.75W 5% AXIAL