CRCW251233R2FKEGHP
Vishay DaleVishay Dale
CRCW251233R2FKEGHP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW251233R2FKEGHP
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 33.2 OHM 1% 1.5W 2512
Ngā Rauemi: CRCW251233R2FKEGHP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW251233R2FKEGHP
Tau Wae CRCW251233R2FKEGHP Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 33.2 OHM 1% 1.5W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 298423 pcs Pepa Raraunga CRCW251233R2FKEGHP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 1.5W
Tuhinga o mua - Breakdown 2512 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm) Raupapa CRCW-HP
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2512 (6432 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Waehanga Kaihanga CRCW251233R2FKEGHP
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
FIFO 2 Whakaahua nui 33.2 Ohm ±1% 1.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1% Whakaahuatanga RES SMD 33.2 OHM 1% 1.5W 2512