CRCW20103K65FKEFHP
Vishay DaleVishay Dale
CRCW20103K65FKEFHP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW20103K65FKEFHP
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 3.65K OHM 1% 1W 2010
Ngā Rauemi: CRCW20103K65FKEFHP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW20103K65FKEFHP
Tau Wae CRCW20103K65FKEFHP Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 3.65K OHM 1% 1W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 409514 pcs Pepa Raraunga CRCW20103K65FKEFHP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 1W
Tuhinga o mua - Breakdown 2010 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Raupapa CRCW-HP
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari 2010 (5025 Metric)
Ētahi Ingoa 541-3.65KPDKR Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Waehanga Kaihanga CRCW20103K65FKEFHP Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding FIFO 2
Whakaahua nui 3.65k Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 3.65K OHM 1% 1W 2010 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film