CRCW201021R0FKEFHP
Vishay DaleVishay Dale
CRCW201021R0FKEFHP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW201021R0FKEFHP
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 21 OHM 1% 1W 2010
Ngā Rauemi: CRCW201021R0FKEFHP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW201021R0FKEFHP
Tau Wae CRCW201021R0FKEFHP Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 21 OHM 1% 1W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 205459 pcs Pepa Raraunga CRCW201021R0FKEFHP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 1W
Tuhinga o mua - Breakdown 2010 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Raupapa CRCW-HP
RoHS Tūnga Cut Tape (CT) Ko te poari 2010 (5025 Metric)
Ētahi Ingoa CRCW201021R0FKEFHPCT Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga CRCW201021R0FKEFHP
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
FIFO 2 Whakaahua nui 21 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1% Whakaahuatanga RES SMD 21 OHM 1% 1W 2010