CRCW12184R75FKEKHP
Vishay DaleVishay Dale
CRCW12184R75FKEKHP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW12184R75FKEKHP
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 4.75 OHM 1% 1.5W 1218
Ngā Rauemi: CRCW12184R75FKEKHP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW12184R75FKEKHP
Tau Wae CRCW12184R75FKEKHP Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 4.75 OHM 1% 1.5W 1218 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 182987 pcs Pepa Raraunga CRCW12184R75FKEKHP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 1.5W
Tuhinga o mua - Breakdown 1218 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm) Raupapa CRCW-HP
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1218 (3246 Metric)
Ētahi Ingoa 541-4.75ANTR
CRCW12184R75FKEKHP-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Waehanga Kaihanga CRCW12184R75FKEKHP Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding FIFO 2
Whakaahua nui 4.75 Ohm ±1% 1.5W Chip Resistor 1218 (3246 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 4.75 OHM 1% 1.5W 1218 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film