CRCW12181R80JNEKHP
Vishay DaleVishay Dale
CRCW12181R80JNEKHP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW12181R80JNEKHP
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 1.8 OHM 5% 1.5W 1218
Ngā Rauemi: CRCW12181R80JNEKHP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW12181R80JNEKHP
Tau Wae CRCW12181R80JNEKHP Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 1.8 OHM 5% 1.5W 1218 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 222415 pcs Pepa Raraunga CRCW12181R80JNEKHP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 1.5W
Tuhinga o mua - Breakdown 1218 Te matotoru (Max) ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm) Raupapa CRCW-HP
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1218 (3246 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga CRCW12181R80JNEKHP
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
FIFO 2 Whakaahua nui 1.8 Ohm ±5% 1.5W Chip Resistor 1218 (3246 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga RES SMD 1.8 OHM 5% 1.5W 1218