CRCW121818K0FKEK
Vishay DaleVishay Dale
CRCW121818K0FKEK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW121818K0FKEK
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 18K OHM 1% 1W 1218
Ngā Rauemi: CRCW121818K0FKEK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW121818K0FKEK
Tau Wae CRCW121818K0FKEK Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 18K OHM 1% 1W 1218 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 693764 pcs Pepa Raraunga CRCW121818K0FKEK.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 1W
Tuhinga o mua - Breakdown 1218 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm) Raupapa CRCW
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1218 (3246 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks Waehanga Kaihanga CRCW121818K0FKEK
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Whakaahua nui 18k Ohm ±1% 1W Chip Resistor 1218 (3246 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1% Whakaahuatanga RES SMD 18K OHM 1% 1W 1218