CRCW121815R8FKEK
Vishay DaleVishay Dale
CRCW121815R8FKEK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW121815R8FKEK
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 15.8 OHM 1% 1W 1218
Ngā Rauemi: CRCW121815R8FKEK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW121815R8FKEK
Tau Wae CRCW121815R8FKEK Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 15.8 OHM 1% 1W 1218 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 670639 pcs Pepa Raraunga CRCW121815R8FKEK.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 1W
Tuhinga o mua - Breakdown 1218 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm) Raupapa CRCW
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1218 (3246 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga CRCW121815R8FKEK Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Whakaahua nui 15.8 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 1218 (3246 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 15.8 OHM 1% 1W 1218 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film