CRCW12101R24FKEA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW12101R24FKEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW12101R24FKEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 1.24 OHM 1% 1/2W 1210
Ngā Rauemi: CRCW12101R24FKEA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW12101R24FKEA
Tau Wae CRCW12101R24FKEA Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 1.24 OHM 1% 1/2W 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2772875 pcs Pepa Raraunga CRCW12101R24FKEA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua - Breakdown 1210 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa CRCW
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1210 (3225 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks Waehanga Kaihanga CRCW12101R24FKEA
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Whakaahua nui 1.24 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1% Whakaahuatanga RES SMD 1.24 OHM 1% 1/2W 1210
Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film Tuhinga o mua 1.24
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CRCW12101R21FKEA
CRCW12101R21FKEA
Kaihanga: Vishay Dale
Whakaahuatanga: RES SMD 1.21 OHM 1% 1/2W 1210
I roto i te taonga: 3002597 pcs
Tikiake: CRCW12101R21FKEA.pdf
RFQ
CRCW12101R24FKTA
CRCW12101R24FKTA
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 1.24 OHM 1% 1/2W 1210
I roto i te taonga: 1075508 pcs
Tikiake: CRCW12101R24FKTA.pdf
RFQ
CRCW12101R24FKEAHP
CRCW12101R24FKEAHP
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 1.24 OHM 1% 3/4W 1210