CRCW12101R18FKEA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW12101R18FKEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW12101R18FKEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 1.18 OHM 1% 1/2W 1210
Ngā Rauemi: CRCW12101R18FKEA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW12101R18FKEA
Tau Wae CRCW12101R18FKEA Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 1.18 OHM 1% 1/2W 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2743654 pcs Pepa Raraunga CRCW12101R18FKEA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua - Breakdown 1210 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa CRCW
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1210 (3225 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga CRCW12101R18FKEA Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Whakaahua nui 1.18 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 1.18 OHM 1% 1/2W 1210 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film