CRCW121014K7FKTA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW121014K7FKTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW121014K7FKTA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 14.7K OHM 1% 1/2W 1210
Ngā Rauemi: CRCW121014K7FKTA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW121014K7FKTA
Tau Wae CRCW121014K7FKTA Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 14.7K OHM 1% 1/2W 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1389984 pcs Pepa Raraunga CRCW121014K7FKTA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua - Breakdown 1210 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa CRCW
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa CRCW1210 100 14K7 1% RT1
CRCW12101472FRT1
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Waehanga Kaihanga CRCW121014K7FKTA Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Whakaahua nui 14.7k Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 14.7K OHM 1% 1/2W 1210 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film