CRCW12067M50JNEB
Vishay DaleVishay Dale
CRCW12067M50JNEB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW12067M50JNEB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 7.5M OHM 5% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: CRCW12067M50JNEB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW12067M50JNEB
Tau Wae CRCW12067M50JNEB Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 7.5M OHM 5% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6711320 pcs Pepa Raraunga CRCW12067M50JNEB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown 1206 Te matotoru (Max) ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa CRCW
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 38 Weeks Waehanga Kaihanga CRCW12067M50JNEB
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Whakaahua nui 7.5M Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga RES SMD 7.5M OHM 5% 1/4W 1206