CRCW12063R92FKEA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW12063R92FKEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW12063R92FKEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 3.92 OHM 1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: CRCW12063R92FKEA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW12063R92FKEA
Tau Wae CRCW12063R92FKEA Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 3.92 OHM 1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5956577 pcs Pepa Raraunga CRCW12063R92FKEA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown 1206 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa CRCW
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 541-3.92FFTR Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 38 Weeks
Waehanga Kaihanga CRCW12063R92FKEA Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Whakaahua nui 3.92 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 3.92 OHM 1% 1/4W 1206 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film
Tuhinga o mua 3.92
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CRCW12063R90JNTA
CRCW12063R90JNTA
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 3.9 OHM 5% 1/4W 1206
I roto i te taonga: 4565009 pcs
Tikiake: CRCW12063R90JNTA.pdf
RFQ
CRCW12063R90JNEAHP
CRCW12063R90JNEAHP
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 3.9 OHM 5% 3/4W 1206
I roto i te taonga: 851309 pcs
Tikiake: CRCW12063R90JNEAHP.pdf
RFQ
CRCW12063R92FKEAC
CRCW12063R92FKEAC
Whakaahuatanga: RES 3.92 OHM 1% 1/4W 1206