CRCW12063K90JNECHP
Vishay DaleVishay Dale
CRCW12063K90JNECHP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW12063K90JNECHP
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 3.9K OHM 5% 3/4W 1206
Ngā Rauemi: CRCW12063K90JNECHP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
40000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW12063K90JNECHP
Tau Wae CRCW12063K90JNECHP Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 3.9K OHM 5% 3/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1979963 pcs Pepa Raraunga CRCW12063K90JNECHP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.75W, 3/4W
Tuhinga o mua - Breakdown 1206 Te matotoru (Max) ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Raupapa CRCW-HP
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 43 Weeks Waehanga Kaihanga CRCW12063K90JNECHP
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
FIFO 2 Whakaahua nui 3.9k Ohm ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga RES SMD 3.9K OHM 5% 3/4W 1206