CRCW120633R0KNEAIF
Vishay DaleVishay Dale
CRCW120633R0KNEAIF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW120633R0KNEAIF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 33 OHM 10% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: CRCW120633R0KNEAIF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW120633R0KNEAIF
Tau Wae CRCW120633R0KNEAIF Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 33 OHM 10% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 800355 pcs Pepa Raraunga CRCW120633R0KNEAIF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown 1206 Te matotoru (Max) ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa CRCW-IF
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 43 Weeks Waehanga Kaihanga CRCW120633R0KNEAIF
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
FIFO 2 Whakaahua nui 33 Ohm ±10% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga RES SMD 33 OHM 10% 1/4W 1206