CRCW1206154KFKEA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW1206154KFKEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW1206154KFKEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 154K OHM 1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: CRCW1206154KFKEA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW1206154KFKEA
Tau Wae CRCW1206154KFKEA Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 154K OHM 1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6864916 pcs Pepa Raraunga CRCW1206154KFKEA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown 1206 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa CRCW
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 541-154KFTR
D25/CRCW1206 100 154K 1% ET1 E3
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 38 Weeks
Waehanga Kaihanga CRCW1206154KFKEA Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Whakaahua nui 154k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 154K OHM 1% 1/4W 1206 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film