CRCW0805634RFKEA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW0805634RFKEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW0805634RFKEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 634 OHM 1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: CRCW0805634RFKEA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW0805634RFKEA
Tau Wae CRCW0805634RFKEA Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 634 OHM 1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4113155 pcs Pepa Raraunga CRCW0805634RFKEA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.125W, 1/8W
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa CRCW
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 541-634CDKR Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 47 Weeks
Waehanga Kaihanga CRCW0805634RFKEA Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Whakaahua nui 634 Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 634 OHM 1% 1/8W 0805 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film
Tuhinga o mua 634
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CRCW0805634KFKTA
CRCW0805634KFKTA
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 634K OHM 1% 1/8W 0805
I roto i te taonga: 4491910 pcs
Tikiake: CRCW0805634KFKTA.pdf
RFQ
CRCW0805634KFKEAC
CRCW0805634KFKEAC
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 634K OHM 1% 1/8W 0805
I roto i te taonga: 6468177 pcs
Tikiake: CRCW0805634KFKEAC.pdf
RFQ
CRCW0805634RFKEAC
CRCW0805634RFKEAC
Whakaahuatanga: RES 634 OHM 1% 1/8W 0805