CRCW0805392RFKEA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW0805392RFKEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW0805392RFKEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 392 OHM 1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: CRCW0805392RFKEA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW0805392RFKEA
Tau Wae CRCW0805392RFKEA Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 392 OHM 1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7610222 pcs Pepa Raraunga CRCW0805392RFKEA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.125W, 1/8W
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa CRCW
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 541-392CTR
D12/CRCW0805 100 392R 1% ET1 E3
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 47 Weeks
Waehanga Kaihanga CRCW0805392RFKEA Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Whakaahua nui 392 Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 392 OHM 1% 1/8W 0805 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film
Tuhinga o mua 392
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CRCW0805392RFKEBC
CRCW0805392RFKEBC
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 392 OHM 1% 1/8W 0805
I roto i te taonga: 5008484 pcs
Tikiake: CRCW0805392RFKEBC.pdf
RFQ
CRCW0805392RFKEAC
CRCW0805392RFKEAC
Kaihanga: Dale / Vishay
I roto i te taonga: 5339024 pcs
Tikiake: CRCW0805392RFKEAC.pdf
RFQ
CRCW0805392KFKTB
CRCW0805392KFKTB
Whakaahuatanga: RES SMD 392K OHM 1% 1/8W 0805
Tikiake: CRCW0805392KFKTB.pdf
CRCW0805392RFHEAP
CRCW0805392RFHEAP
Whakaahuatanga: RES SMD 392 OHM 1% 1/8W 0805
Tikiake: CRCW0805392RFHEAP.pdf
CRCW0805392RFKEAHP
CRCW0805392RFKEAHP
Whakaahuatanga: RES SMD 392 OHM 1% 1/2W 0805