CRCW08052R20JNEA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW08052R20JNEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW08052R20JNEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.2 OHM 5% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: CRCW08052R20JNEA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW08052R20JNEA
Tau Wae CRCW08052R20JNEA Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 2.2 OHM 5% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7434728 pcs Pepa Raraunga CRCW08052R20JNEA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.125W, 1/8W
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 Te matotoru (Max) ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa CRCW
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 541-2.2ADKR Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 53 Weeks
Waehanga Kaihanga CRCW08052R20JNEA Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Whakaahua nui 2.2 Ohm ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga RES SMD 2.2 OHM 5% 1/8W 0805 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film
Tuhinga o mua 2.2
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CRCW08052R20FNEB
CRCW08052R20FNEB
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 2.2 OHM 1% 1/8W 0805
I roto i te taonga: 4994934 pcs
Tikiake: CRCW08052R20FNEB.pdf
RFQ
CRCW08052R20JNEC
CRCW08052R20JNEC
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 2.2 OHM 5% 1/8W 0805
I roto i te taonga: 9129404 pcs
Tikiake: CRCW08052R20JNEC.pdf
RFQ
CRCW08052R20JNEAHP
CRCW08052R20JNEAHP
Whakaahuatanga: RES SMD 2.2 OHM 5% 1/2W 0805