CRCW0805261KFKEA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW0805261KFKEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW0805261KFKEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 261K OHM 1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: CRCW0805261KFKEA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW0805261KFKEA
Tau Wae CRCW0805261KFKEA Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 261K OHM 1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3503163 pcs Pepa Raraunga CRCW0805261KFKEA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.125W, 1/8W
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa CRCW
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 541-261KCDKR Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 47 Weeks
Waehanga Kaihanga CRCW0805261KFKEA Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Whakaahua nui 261k Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 261K OHM 1% 1/8W 0805 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film
Tuhinga o mua 261k
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CRCW080525R5FKTA
CRCW080525R5FKTA
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 25.5 OHM 1% 1/8W 0805
I roto i te taonga: 4279495 pcs
Tikiake: CRCW080525R5FKTA.pdf
RFQ
CRCW0805261KFKEAC
CRCW0805261KFKEAC
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 261K OHM 1% 1/8W 0805
I roto i te taonga: 6601686 pcs
Tikiake: CRCW0805261KFKEAC.pdf
RFQ
CRCW0805261KFKEBC
CRCW0805261KFKEBC
Tikiake: CRCW0805261KFKEBC.pdf
CRCW0805261KCHEAP
CRCW0805261KCHEAP
Whakaahuatanga: RES SMD 261K OHM 0.25% 1/8W 0805
Tikiake: CRCW0805261KCHEAP.pdf
CRCW0805261KFKEAHP
CRCW0805261KFKEAHP
Whakaahuatanga: RES SMD 261K OHM 1% 1/2W 0805