CRCW060382R0FKEC
Vishay DaleVishay Dale
CRCW060382R0FKEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW060382R0FKEC
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 82 OHM 1% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: CRCW060382R0FKEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
40000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW060382R0FKEC
Tau Wae CRCW060382R0FKEC Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 82 OHM 1% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11900382 pcs Pepa Raraunga CRCW060382R0FKEC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.1W, 1/10W
Tuhinga o mua - Breakdown 0603 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm) Raupapa CRCW
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0603 (1608 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks Waehanga Kaihanga CRCW060382R0FKEC
Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Whakaahua nui 82 Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1% Whakaahuatanga RES SMD 82 OHM 1% 1/10W 0603