CRCW060375K0FKTA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW060375K0FKTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW060375K0FKTA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 75K OHM 1% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: CRCW060375K0FKTA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW060375K0FKTA
Tau Wae CRCW060375K0FKTA Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 75K OHM 1% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6729647 pcs Pepa Raraunga CRCW060375K0FKTA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.1W, 1/10W
Tuhinga o mua - Breakdown 0603 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm) Raupapa CRCW
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 541-3011-2
CRCW0603 100 75K 1% RT1
CRCW06037502FRT1
CRCW060375K0FKTA-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks
Waehanga Kaihanga CRCW060375K0FKTA Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Whakaahua nui 75k Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 75K OHM 1% 1/10W 0603 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film