CRCW06033M24FKEA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW06033M24FKEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW06033M24FKEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 3.24M OHM 1% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: CRCW06033M24FKEA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW06033M24FKEA
Tau Wae CRCW06033M24FKEA Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 3.24M OHM 1% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5582988 pcs Pepa Raraunga CRCW06033M24FKEA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.1W, 1/10W
Tuhinga o mua - Breakdown 0603 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm) Raupapa CRCW
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 541-3.24MHDKR Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks
Waehanga Kaihanga CRCW06033M24FKEA Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Whakaahua nui 3.24M Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 3.24M OHM 1% 1/10W 0603 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film