CRCW040249R9FKEE
Vishay DaleVishay Dale
CRCW040249R9FKEE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW040249R9FKEE
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 49.9 OHM 1% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: CRCW040249R9FKEE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50000 pcs
65535 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW040249R9FKEE
Tau Wae CRCW040249R9FKEE Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 49.9 OHM 1% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8699203 pcs Pepa Raraunga CRCW040249R9FKEE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.063W, 1/16W
Tuhinga o mua - Breakdown 0402 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa CRCW
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0402 (1005 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga CRCW040249R9FKEE Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Whakaahua nui 49.9 Ohm ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 49.9 OHM 1% 1/16W 0402 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film