CRCW0402240KJNED
Vishay DaleVishay Dale
CRCW0402240KJNED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW0402240KJNED
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 240K OHM 5% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: CRCW0402240KJNED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW0402240KJNED
Tau Wae CRCW0402240KJNED Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 240K OHM 5% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9482397 pcs Pepa Raraunga CRCW0402240KJNED.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.063W, 1/16W
Tuhinga o mua - Breakdown 0402 Te matotoru (Max) ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa CRCW
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 541-240KJDKR Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga CRCW0402240KJNED
Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Whakaahua nui 240k Ohm ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga RES SMD 240K OHM 5% 1/16W 0402