CRCW04021R69FNTD
Vishay DaleVishay Dale
CRCW04021R69FNTD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW04021R69FNTD
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 1.69 OHM 1% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: CRCW04021R69FNTD.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW04021R69FNTD
Tau Wae CRCW04021R69FNTD Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 1.69 OHM 1% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6846401 pcs Pepa Raraunga CRCW04021R69FNTD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.063W, 1/16W
Tuhinga o mua - Breakdown 0402 Te matotoru (Max) ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa CRCW
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa CRCW0402 200 1R69 1% RT7
CRCW04021R69FRT7
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga CRCW04021R69FNTD
Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Whakaahua nui 1.69 Ohm ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1% Whakaahuatanga RES SMD 1.69 OHM 1% 1/16W 0402