CRCW04021R47FKED
Vishay DaleVishay Dale
CRCW04021R47FKED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW04021R47FKED
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 1.47 OHM 1% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: CRCW04021R47FKED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW04021R47FKED
Tau Wae CRCW04021R47FKED Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 1.47 OHM 1% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6839243 pcs Pepa Raraunga CRCW04021R47FKED.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.063W, 1/16W
Tuhinga o mua - Breakdown 0402 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa CRCW
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 541-1.47LLDKR Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga CRCW04021R47FKED
Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Whakaahua nui 1.47 Ohm ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1% Whakaahuatanga RES SMD 1.47 OHM 1% 1/16W 0402